Novinky    O nás    Naši koně    Na prodej    O plemeni    Články    Fotogalerie    Služby    Kontakt            English versionMajitelům achaltekinských koní nabízíme tyto služby:

1. Pastevní odchov mladých koní
Ne každý majitel achaltekinského dorostence má k dispozici dostatečně rozlehlé pastviny, které umožňují mladému koni neomezený pohyb, který je nezbytností pro rozvoj a zesílení pohybového aparátu, stejně tak i pro správnou funkci kardiovaskulárního aparátu. Kvalitní odchov je klíčem k budoucímu jezdeckému využití Vašeho achaltekince.

  

2. Ustájení chovných klisen
Kromě samotného ustájení a pobytu na pastvinách mohou majitelé chovných achaltekinských klisen využít i nabídky našich plemeníků. Majitelům nabízíme kompletní chovatelský servis (příprava na chovnou sezonu, připuštění, sonografické vyšetření, ohlídání porodu s následnou péčí, odchov hříběte). Využijte našich zkušeností.3. Obsedání a základní výcvik koní
Každý kůň je individualitou a u achaltekince toto platí dvojnásob. S mladým koněm pracujeme s respektem k jeho povahovým i fyzickým dispozicím a snažíme se mu výcvik co nejvíce zpříjemnit a "ušít na míru".

  

4. Příprava koní na chovatelské šampionáty
Každý rok probíhají v Evropě chovatelské šampionáty určené achaltekinským koním. Kvalitní příprava koně na předvedení zvyšuje šanci na úspěch.5. Prodej koní
Dle aktuální nabídky.
Garantujeme dobře odchované, charakterově vyrovnané koně. Nespokojte se s průměrem a chtějte skutečnou kvalitu!
Není výjimkou, že se k nám naši klienti opakovaně vrací.


6. Připouštění plemennými hřebci
Plnokrevným achaltekinským klisnám jsou k dispozici tři plemeníci. Nevíte kterého vybrat? Rádi pomůžeme - na základě rodokmenové analýzy a individuálního posouzení klisny z hlediska typu a exteriéru se Vám pokusíme vybrat toho pravého.
Pro stálé zákazníky bonusové slevy.

7. Exkurze
Zájemcům o plemeno nabízíme exkurze na naší farmě. V nabídce jsou dvě možnosti:
Malá exkurze - zahrnuje seznámení s historií a základními informacemi o plemeni, předvedeni jsou koně aktuálně ustájení přímo v objektu farmy. Délka cca 45 minut, cena 150 Kč/osoba (nad 5 osob 100 Kč/osoba, děti do 10 let 50%).
Velká exkurze - stejný program jako "Malá exkurze" + návštěva pastvin, předvedení chovných klisen a dorostu. Délka cca 2 hodiny, cena 300 Kč/osoba (nad 5 osob 150 Kč/osob, děti do 10 let 50%).
Exkurze objednávejte telefonicky na čísle 608 607 366, alespoň 3 dny předem.
Těšíme se na Vás!